Momó Rádió felnőtteknek

A boldog gyerekekért, és a boldog felnőttekért.

Előadók, zenekarok

DSCF0906Előadók honlap címei

 

A Momó Rádió szeretné segíteni a magyar gyerekzenét játszó együtteseket, zenekarokat, előadókat.

Ezért itt gyűjtöttük össze honlapjaikat.

Ha szeretne felkerülni a listára, kérem írjon nekem:  kattints ide

 Valamint szívesen fogadjuk véleményüket az előadókról!

Név

Honlap

Vélemény

100 Fok Celsius http://www.100folkcelsius.hu/  
Alma Zenekar http://www.ihonlap.hu/almazenekar/alma-story  
Apacuka Zenekar http://www.apacuka.hu/  
Balássy Betty és Varga Feri

Bardócz Orsolya

http://www.vargaferi.hu/

http://www.bardoczorsolya.hu/index.php?oldal=kezdolap

 
Bartos Erika http://www.bartoserika.hu/  
Bíró Eszter http://www.biroeszter.hu/  
Bizek Emi http://www.bizekemi.hu/  
Bóbita Zenekar http://www.gyerekzene.hu/index.html  
Bojtorján Együttes http://www.bojtorjan.hu/  
Buborék Együttes http://www.buborekegyuttes.hu/  
Bugajakab Együttes http://bugajakab.hu/  
Csiga Duó http://www.csigaduo.fw.hu/main_page.html  
Csillaghúr Együttes http://www.csillaghur.hu/index.php  
Dax http://daxdalok.hu/  
Diri-Dongó Együttes

DIB’Up Együttes

http://www.zenepalota.hu/

https://www.facebook.com/dibupegyuttes

 
Dongó Zenekar http://www.dongoinfo.hu/  
Fábián Éva http://www.fabianeva.hu/  
Fabula Együttes http://www.fabulaegyuttes.hu/  
Farkasházi Réka http://anyakanyar.hu/farkashazireka/  
Figura Ede http://www.figuraede.com/index.php  
Fülemüle Zenekar http://www.fulemulezenekar.hu/fulemule.html  
Galóc Együttes    
Garabonciás Együttes http://garabonciasegyuttes.hu/  
Ghymes http://www.ghymes.hu/hu/lemezek.php  
Gryllus Vilmos http://gryllusvilmos.hu/  
Halász Judit http://halaszjudit.hu/index.php?page=programok/koncert_program/  
Helikoffer Együttes    
Holdviola http://www.holdviola.hu/  
Holló Együttes http://hollo.iwk.hu/  
Iszkiri Zenekar  http://iszkirizenekar.hu/  
Judit és a Zenemanók http://www.zenemanok.hu/  
Juhász Katalin  http://juhasz-katalin.hu/gyerekmusorok-eneklo-evszakok.html  
Kabócák Együttes http://www.kabocak.hu/  
Kaláka http://www.kalaka.hu/  
Katáng Együttes http://www.katang.hu/  
Kis Gyöngyi http://www.kisgyongyi.hu/  
Kiskalász Zenekar http://kiskalasz.hu/  
Kolompos http://kolompos.hu/  
Kovácsovics Fruzsina http://kovacsovicsfruzsina.hu/  
Kováts Kriszta http://www.kovatsmuhely.hu/  
Langaléta Garabonciás Társulat http://www.langaleta.hu/  
László Attila

Levente Péter

http://laszloattila.hu/

http://leventepeter.hu/

 
Makám http://www.makam.hu/2/  
Manó kaland – Moncsi gyermekműsora www.mano-kaland.webnode.hu  
Maya Manó http://mayamano.uw.hu/  
Mikola Péter

Mihályi Réka

http://www.mikolapeter.hu/

www.masniespoco.hu

 
MintAgyerek Zenekar http://mintagyerek.blog.hu/  
Misztrál http://www.misztral.hu/  
Moha bácsi http://www.mohabacsi.hu/  
Monó Manó Zenekar http://www.monomanozenekar.hu/  
Mosolyra hangolók http://www.mosolyrahangolok.hu/  
Napsugár Együttes http://www.napsugaregyuttes.hu/  
Napszínpad Társulat http://napszinpad.webnode.hu/  
Palinta Társulat http://www.palintatarsulat.hu/  
Palya Bea http://palyabea.hu/hu  
Pap Rita http://paprita.hu/  
Pelyhecske Manómuzsika http://www.pelyhecske.hu/  
Péter Szabó Szilvia

Pitypang Zenekar

Pöttyös Bögre Zenekar

http://szilva96.gportal.hu/

https://www.facebook.com/pitypangzenekar/

http://www.pottyosbogrezenekar.hu/

 
Katicabogárka csapat http://petrovicsmariann.hu/  
Pintácsi Viki http://www.pintacsiviki.hu/  
Pom Pom Együttes http://www.pompom.hu/  
Pomázi Zoltán http://www.pomazizoltan.hu/  
RépaRetekMogyoró http://www.reparetekmogyoro.com/  
Rosta Géza http://www.rostageza.hu/new/  
Rutkai Bori http://www.speckojedno.hu/index.jsp?blog=23  
Sólyom Tamás http://www.solyom.info/  
Staféta Együttes http://www.stafetazenekar.hu/Stafeta/Nyitolap.html  
Szalóki Ági http://www.szalokiagi.hu/  
Szandi http://www.szandi.info/  
Szélkiáltó http://www.szelkialto.hu/  
Tarisznyások http://www.tarisznyasok.hu/  
Tücsök Zenekar http://www.tucsokzenekar.hu/  
Vitai Ildikó http://vitaiildiko.mindenkilapja.hu/  
Zabszalma Együttes http://www.zabszalma.hu/  
Zenebona Társulat http://www.zenebonatarsulat.gportal.hu/  

BOHÓCOK:

kattints ide

 

KONCERTEK:

kattints ide

1 Comment

Add a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Momó Rádió felnőtteknek © 2015 Frontier Theme