Momó Rádió felnőtteknek

A boldog gyerekekért, és a boldog felnőttekért.

Előadók

DSCF0906Előadók honlap címei

 

A Momó Rádió szeretné segíteni a magyar gyerekzenét játszó együtteseket, zenekarokat, előadókat.

Ezért itt gyűjtöttük össze honlapjaikat.

Ha szeretne felkerülni a listára, kérem írjon nekem:  kattints ide

 Valamint szívesen fogadjuk véleményüket az előadókról.

100 Fok Celsius http://www.100folkcelsius.hu/
Alma Zenekar http://www.ihonlap.hu/almazenekar/alma-story
Apacuka Zenekar http://www.apacuka.hu/
Bardócz orsolya http://www.bardoczorsolya.hu/index.php?oldal=kezdolap
Bartos Erika http://www.bartoserika.hu/
Bíró Eszter http://www.biroeszter.hu/
Bizek Emi http://www.bizekemi.hu/
Bóbita Zenekar http://www.gyerekzene.hu/index.html
Bojtorján Együttes http://www.bojtorjan.hu/
Buborék Együttes http://www.buborekegyuttes.hu/
Bugajakab Együttes http://bugajakab.hu/
Csiga Duó http://www.csigaduo.hu/
Csillaghúr Együttes http://www.csillaghur.hu/index.php
Dax http://daxdalok.hu/
Diri-Dongó Együttes http://www.zenepalota.hu/
Dongó Zenekar http://www.dongoinfo.hu/
Fábián Éva http://www.fabianeva.hu/
Fabula Együttes http://www.fabulaegyuttes.hu/
Farkasházi Réka http://anyakanyar.hu/farkashazireka/
Figura Ede http://www.figuraede.com/index.php
Fülemüle Zenekar http://www.fulemulezenekar.hu/fulemule.html
Galóc Együttes
Garabonciás Együttes http://garabonciasegyuttes.hu/
Ghymes http://www.ghymes.hu/hu/lemezek.php
Gryllus Vilmos http://gryllusvilmos.hu/
Halász Judit http://halaszjudit.hu/index.php?page=programok/koncert_program/
Handa Banda Zenekar  http://www.handabandazenekar.hu/
Holdviola http://www.holdviola.hu/
Holló Együttes http://www.holloegyuttes.hu/
Iszkiri Zenekar  http://iszkirizenekar.hu
Judit és a Zenemanók http://www.zenemanok.hu/
Juhász Katalin  http://juhasz-katalin.hu/gyerekmusorok-eneklo-evszakok.html
Kabócák Együttes http://www.kabocak.hu/
Kaláka http://www.kalaka.hu/
Katáng Együttes http://www.katang.hu/
Kis Gyöngyi http://www.kisgyongyi.hu/
Kiskalász Zenekar http://kiskalasz.hu/
Kolompos http://kolompos.hu/
Kovácsovics Fruzsina http://kovacsovicsfruzsina.hu/
Kováts Kriszta http://www.kovatsmuhely.hu/
Langaléta Garabonciás Társulat http://www.langaleta.hu/
Levente Péter http://leventepeter.hu/
Makám http://www.makam.hu/2/
Manó kaland Deák Mónika http://manokaland.mindenkilapja.hu/html/23207456/render/bemutatkozas
Maya Manó http://mayamano.uw.hu/
Mikola Péter http://www.mikolapeter.hu/
MintAgyerek Zenekar http://mintagyerek.blog.hu/
Misztrál http://www.misztral.hu/
Moha bácsi http://www.mohabacsi.hu/
Monó Manó Zenekar http://www.monomanozenekar.hu/
Mosolyra hangolók http://www.mosolyrahangolok.hu/
Napsugár Együttes http://www.napsugaregyuttes.hu/
Palinta Társulat http://www.palintatarsulat.hu/
Palya Bea http://palyabea.hu/hu
Pap Rita http://paprita.hu/
Pelyhecske Manómuzsika http://www.pelyhecske.hu/
Péter Szabó Szilvia http://szilva96.gportal.hu/
Petrovics Mariann/Katicabogárka csapat http://petrovicsmariann.hu/
Pintácsi Viki http://www.pintacsiviki.hu/
Pom Pom Együttes http://www.pompom.hu/
Pomázi Zoltán http://www.pomazizoltan.hu/
RépaRetekMogyoró http://www.reparetekmogyoro.com/
Rosta Géza http://www.rostageza.hu/new/
Rutkai Bori http://www.speckojedno.hu/index.jsp?blog=23
Sólyom Tamás http://www.solyom.info/
Staféta Együttes http://www.stafetazenekar.hu/Stafeta/Nyitolap.html
Szalóki Ági http://www.szalokiagi.hu/
Szandi http://www.szandi.info/
Szélkiáltó http://www.szelkialto.hu/
Tarisznyások http://www.tarisznyasok.hu/
Tücsök Zenekar http://www.tucsokzenekar.hu/
Vitai Ildikó http://vitaiildiko.mindenkilapja.hu/
Zabszalma Együttes http://www.zabszalma.hu/
Zenebona Társulat http://www.zenebonatarsulat.gportal.hu/

Vélemény, hozzászólás?

Momó Rádió felnőtteknek © 2015 Frontier Theme